media
TOP
cena kitesafari

Dlaczego inni mają taniej – czyli od czego zależy cena Kitesafari

Myślisz o wyjeździe na Kitesafari, przeglądasz oferty, które ostatnio wyrosły jak grzyby po deszczu i porównujesz ceny? Znalazłeś najtańszą ofertę i czujesz się wygrany? Słusznie, trzeba mieć rozeznanie, ale czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni mają taniej a drudzy drożej? I czy tanio to znaczy lepiej, czy jednak na odwrót?
Otóż jest wiele czynników, od których zależy cena tego już bardzo popularnego wyjazdu na Kitesafari do Egiptu, ale skupimy się na 3 najważniejszych.

cena kitesafari

Cena Kitesafari – łódź

Elementem wpływającym na Twoje wspomnienia z wakacji jest łódź, a dokładniej jej jakość. Łodzie to pływające hotele. Spędzisz tam cały tydzień – będziesz spać, jeść i wypoczywać – dlatego tak ważny jest Twój komfort. To tak, jakbyś porównywał hotel 3* z 5* – na pewno zauważysz różnicę, nie tylko w cenie. Tania łódź, to często stara łódź, głośny generator prądu, smród spalin przez 24h na dobę, mikro toalety, gdzie nie możesz zrobić kroku, brak możliwości sterowania klimatyzacją, czyli albo zamrażarka albo ukrop ☺

Wyższa cena Kitesafari to też lepszej jakości, smaczne jedzenie! Szef kuchni to osoba, która dostaje na naszych wyjazdach największe oklaski ☺ A dodatkowe przekąski w postaci pizzy czy samosy, które wjeżdżają na plażę podczas przerwy pomiędzy sesyjkami to już standard. Do tego grille i kolacje na piasku pod gwiazdami! Nie wspomnę o ręcznie robionych deserach mhmmm.

Przestrzeń. Oprócz kuchni, warto wziąć pod uwagę wielkość łodzi – im mniejsza tym mniej miejsca na prywatność. No i ostatnia rzecz, ale równie ważna – wykwalifikowana obsługa – to czy chłopaki na plaży umieją startować, lądować i pompować latawce, czy robią sprawne rescue, czy obsługa na łodzi utrzymuje porządek i jest cicha i dyskretna – to wszystko wpływa na komfort Waszych wakacji!

cena kitesafari

Wybierz odpowiednią firmę na Kitesafari

Organizator. Czy firma, z którą jedziesz jest legalnym organizatorem turystyki i posiada wpis do rejestru? To kluczowa sprawa, nie tylko ze względu na wspieranie legalnej turystyki, ale przede wszystkim dla Twojego bezpieczeństwa! Myślałeś kiedyś, co się stanie, jeśli wydarzą się nieprzewidziane i nagłe sytuacje, które zmuszą Cię do nagłego powrotu do domu? Czy szkółka lub osoba, z którą jedziesz Ci w tym pomoże? Co zrobi i czy ma do tego narzędzia i procedury? Czy jest ubezpieczona i ma gwarancję turystyczną? Sprawdź to zanim się zdecydujesz na wyjazd.

cena kitesafari

Wyższa cena to wyższa jakość obsługi Kitesafari

Team – dbamy o to, aby na każdym Kitesafari byli najlepsi instruktorzy, trenerzy oraz profesjonalny fotograf, którzy współpracują z nami od lat, mają wieloletnie doświadczenie i znają łódź oraz spoty jak własną piankę. Chcesz zrobić progres albo nauczyć się od zera w kilka dni? Marzysz o zdjęciach życia na turkusowej wodzie – you got it! To ważne, z kim jedziesz i czy są to doświadczone i komunikatywne osoby, które sprawią, że Twoje wymarzone wakacje będą jeszcze lepsze.

cena kitesafari

Podsumowując. Taniej nie znaczy komfortowo ani jakościowo. Warto to rozważyć przed planowaniem kolejnego wyjazdu. W końcu jedziesz po to żeby popływać ale też pozytywnie naładować baterie. 

You don't have permission to register