media
TOP
Image Alt

SRI LANKA

Laguny z płaską wodą, fale i równy wiatr!

SRI LANKA

Położona na Sri Lance Kalpitya to kultowa kitesurfingowa miejscówka, która znajduje się na północ od Colombo. Podczas wyjazdów zatrzymujemy się przy ogromnym cyplu, na którym z jednej strony można pływać na wielkiej zatoce, a z drugiej na morzu. To sprawia, że Kalpitya jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Płaska woda i fale w jednym miejscu zapewniają świetne warunki do nauki kitesurfingu. Sri Lanka to także zdrowa kuchnia i buddyjskie świątynie oraz joga, a nawet naturalne rezerwaty pełne dzikich zwierząt. Ta wyspa ma w sobie coś mistycznego, do czego chce się wracać!

Sprawdź nasze aktualne oferty Sri Lanka - wyjazd na ferie!

  Aktualnie brak dodanych ofert

  Rezerwacja wstępna
  Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.

  Balsam dla ciała i duszy

  Ekologiczne bungalowy i zdrowa, lankijska kuchnia pełna lokalnych warzyw, a także joga o poranku i zachodzie słońca. Oprócz tego, wspólne posiłki przy jednym stole i imprezy na plaży przy ognisku, się pod gwiazdami. Tego, oraz wielu innych atrakcji, możecie spodziewać się jadąc z nami na wyjazd na Sri Lankę!

  W Kalpitya są warunki dające możliwość pływania na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki temu, Sri Lanka zadowoli oczekiwania zarówno wytrawnych kitesurferów, jak i tych, dla których wyjazd będzie dopiero początkiem przygody z deską. Oprócz płaskiej wody na lagunie jest również możliwość pływania na oceanie na małych falach. Natomiast równy oraz ciepły wiatr, który wieje w sezonie zimowym, pozwala na przyjemne pływanie i szybki progress naszych umiejętności kitesurfingowych. Sri lanka to również idealne miejsce do pływania na foilu!

  Świetnie odnajdą się tutaj także miłośnicy egzotycznej fauny i flory. Podczas gdy w Polsce temperatura oscyluje wokół 0 stopni, na Sri Lance świeci upalne słońce. Relaks w cieniu palm, a także słuchanie szumu morza i podziwianie roślinności strefy równikowej to marzenie wielu osób. Z nami możesz je spełnić!

  You don't have permission to register