media
TOP
Image Alt

DAKHLA

Serce sportów wodnych

Dakhla

Dakhla to miasto cieszące się niebywałą popularnością wśród amatorów sportów wodnych, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Leży na południowym wybrzeżu Maroka nad Oceanem Atlantyckim. Jeżeli jesteś fanem pięknych plaż oraz krystalicznie czystej wody, to właśnie w tym miejscu serce zabije Ci mocniej!

dostępny
Summer Camp w Dakhli!
1450 EUR

Dakhla dzięki swoim warunkom pogodowym zasłynęła wśród kitesurferów. Nazywa się ją jednym z najbardziej wietrznych miejsc świata, ponieważ przez ponad 330 dni w roku wieje tutaj wiatr! Szczególnie wietrznym sezonem jest lato, podczas którego wiatr osiąga wartości 20-30 kts. W pozostałych częściach roku siła wiatru jest równie zadowalająca. Zatem Dakhla to miejsce z całorocznym sezonem wiatrowym!

Rodzinny kitesurfing w Dakhli!

Towarzyszenie dzieciom w poznawaniu nowego hobby to wyjątkowe przeżycie. Możesz tego doświadczyć, jeśli zdecydujesz się na rodzinny wyjazd do Dakhli! Na miejscu odnajdziesz czteroosobowe bungalowy, idealne dla rodzin. Dakhla to świetne miejsce do nauki kitesurfingu! Dodatkowo Twoje dzieci poznają nowy kraj, który zaskoczy Was wieloma ciekawymi atrakcjami!

Dlaczego Dakhla jest tak wyjątkowa?

Dakhla to naprawdę wspaniałe miejsce. Jest położona w niezwykle urokliwej okolicy, między piaszczystą Saharą a wodami oceanu. Dzięki temu plaże w Dakhli są spokojne i świetnie nadają się do relaksu. Podczas przerwy od sportów wodnych będziesz mógł wybrać się na lokalne targi oraz stragany. Skosztujesz tam wyjątkowego, regionalnego jedzenia, na przykład owoców. Będziesz mógł również zaopatrzyć się w oryginalne pamiątki.

Odkryj okolicę Dakhli!

Warto zapoznać się także z okolicą Dakhli, czyli Saharą Zachodnią i Marokiem. Sahara Zachodnia słynie przede wszystkim z oszałamiającej dzikiej natury. Jest domem dla wielu zwierząt. Jeżeli wolisz bardziej turystyczne obszary, to polecamy Ci zwiedzanie Maroka. Jest to miejsce o bardzo bogatej kulturze i historii, w którym tętni życie!

 

You don't have permission to register