media
TOP
Image Alt

LOS ROQUES

I's simply paradise!

LOS ROQUES

Dziewicze wyspy z białym piaskiem otoczone wodą we wszystkich odcieniach turkusu to właśnie codzienna widokówka z Los Roques, miejsca gdzie nie dociera masowa turystyka, gdzie nie ma ruchu samochodowego a statki wpływają tylko z żywnością. Nie możesz być bliżej natury obserwując, jak pelikany łowią sobie kolacje o zachodzie słońca. Jakby dodać do tego niesamowitą gościnność i uprzejmość mieszkańców wyspy oraz przepyszne jedzenie, to można śmiało powiedzieć, jedziemy do raju!

Sprawdź nasze aktualne oferty Los Roques - zima 2025!

dostępny
To nie jest kolejny wyjazd, to wyjątkowe doświadczenie!
3380 EUR
dostępny
Lecimy do Raju! Kitesafari po najpiękniejszych spotach Świata!
3380 EUR

Archipelag Los Roques to największy rezerwat morski na całych Karaibach, na który składa się ponad 40 wysp i wysepek stanowiących największy, kitesurfingowy plac zabaw. Stabilny wiatr, ciepła i krystalicznie turkusowa woda i biały piasek. Los Roques to marzenie każdego kitesurfera, o czym przekonaliśmy się podczas pionierskiego campu w lutym 2024!

Kilka bajecznych spotów z sand bankami, płytką i płaską wodą, białym piaskiem. Luty i marzec to jedne z najlepszych wiatrowo miesięcy na Los Roques. Codziennie możemy wypływać na inny spot, w zależności od warunków wiatrowych. Downwindy i crosswindy z wyspy na wyspę, lunche na plaży i najpiękniejsze sesje zdjęciowe – to wszystko czeka na nas już tej zimy!

Główna wyspa Gran Roque to jedyne miejsce, gdzie jest dostępna baza noclegowa. Na wyspie jest kilkanaście malutkich hoteli, nie istnieje ruch samochodowy i wszystko jest zlokalizowane max kilka minut od plaży. Nie trzeba się martwić o wyżywienie! Posiłki full board są zapewnione w naszych pousadach i gwarantujemy, jedzenie jest przepyszne! A na koniec dnia drineczki i impreza w beach barze przy bardzo dobrej nucie lokalnych DJ – ta wyspa jest magiczna!

Balsam dla ciała i duszy

Zdrowe i pyszne jedzenie oparte na rybach i warzywach, porządna dawka witaminy D, piasek pod stopami i cały dzień pływania – odetniesz się od niepotrzebnych bodźców, zapomnisz o stresach i pracy i w zgodzie z naturalnym rytmem dnia oddasz się wypoczynkowi i kitesurfingowi:)

Los Roques jest jak enklawa, tam nie docierają problemy i mieszkańcy żyją swoim rytmem, łowią ryby, doglądają pousad i grają w bingo:) Pelikany polują przy brzegu o wschodzie słońca robiąc wyjątkowe show a my pływamy cały dzień na różnych spotach, czasem robiąc spływy i wycieczki na kajcie z wyspy do wyspy. To będą Twoje wakacje życia, przekonaj się sam!

You don't have permission to register