media
TOP
Image Alt

TAJLANDIA

Udane wakacje dla wszystkich!

TAJLANDIA

Tajlandia to jedna z ulubionych, egzotycznych destynacji a jeśli możemy tam jeszcze pływać na kitesurfingu to już w ogóle bajka! Pyszne i tanie jedzenie, niesamowita przyroda, dużo atrakcji dla osób niepływających, przyjaźni ludzie no i te masaże… 🙂

W Tajlandii znajdziemy kilka fajnych spotów, jednym z nich jest Pak Nam Pran, spokojna wioska, niezmącona turystyczną komercją, gdzie przepiękne, szerokie i piaszczyste plaże ciągną się przez 4km.

Tajlandia to różnorodność smaków, kolorów i zapachów. Te wszystkie bodźce, które dochodzą do nas po wylądowaniu w sercu Azji moga przyprawić o zawrót głowy:) Dlatego wybieramy miejsca spokojniejsze do odpoczynku, takie jak Pak Nam Pra, gdzie możemy mieszkać na samym spocie w luksusowych warunkach. Jednak być w Tajlandii i nie zobaczyć Bangkoku? To jest must see, chociaż raz w życiu, dlatego planujemy dla Was 1 noc w stolicy podczas naszych campów. Trzeba spróbować prawdziwego, tajskiego street foodu, wejść do świątyni, wziąć masaż, pojechać na targ kwiatowy i po prostu się zabawić!

Spoty kite – Tajlandia

Naszym zdaniem jednym z najlepszych spotów w Tajlandii jest Pak Nam Pran w Pranburi. Tam od lutego do maja wieje wiatr termiczny, o mocy 10-20 węzłów, rozwiewający się w południe z kierunku side on. Statystycznie w marcu mamy 70-80% dni z wietrznych, a jak ktoś pływa na foilu to jeszcze więcej!

Latawce rozkładamy na pięknej ,szerokiej plaży która ciągnie się na 4 km. Woda przy wietrze południowym jest na prawdę płaska, a płycizna sięga nawet 400 m a dno wszędzie jest piaszczyste i nie ma potrzeby ubierania butów!. A co najważniejsze, mamy mnóstwo miejsca dla siebie, możemy pływać przed hotelem, co jest absolutnym luksusem!

Tajlandia jest dla wszystkich!

Tajlandia to jedno z takich miejsc, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie a wakacje nie mogą nie być udane! Mówi się, że kuchnia tajska jest najlepsza na świecie a owoce nigdzie nie smakują tak jak tam! Testowanie tego to sama przyjemność:) Do tego bogactwo natury, w Tajlandi krajobraz górzysty miesza się z oceanem i jeziorami, piękne krajobrazy, rezerwaty, parki, zwierzęta, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Pamiętajcie jednak, żeby odwiedzać tylko miejsca etyczne, gdzie dba się o zwierzęta, nie wykorzystuje, jako wabiki w przemyśle turystycznym! UWAGA – nie jeździmy na słoniach!

Poza tym mnóstwo atrakcji dla wszystkich – wake parki, wycieczki łodzią, kajaki, SUPY, wspinaczka. Można wypożyczyć skuter i objechać okolice, możliwości jest mnóstwo!

Dobrze wiedzieć

 • Spot
  Pak Nam Pran
 • Lotnisko docelowe
  Bangkok
 • Waluta
  THB
 • Wiza
  nie ma
 • Sezon wiatrowy
  od listopada do stycznia i od lutego do maja
 • Siła wiatru
  10-20 kts
 • Kierunek wiatru
  side on shore
 • Pianka
  brak
 • Woda
  płaska / mini chop/ fala
 • Plaża
  duża, piaszczysta
 • Głębokość wody
  płatka do 400m
 • Spot proponowany dla
  początkujący / zaawansowani

Sprawdź nasze aktualne wyjazdy do Tajlandii!

  Aktualnie brak dodanych ofert

  Rezerwacja wstępna
  Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.

  You don't have permission to register